אין מוצרים בסל הקניות שלך

הצהרת נגישות

מפרט הסדרי הנגישות באתר  בריק טויס

 לצוות בריק טויס חשוב להעניק את השירות המקצועי והטוב ביותר לכל לקוחותינו. אנו פועלים  על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות בשביל לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

המהות של אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הוא אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך כדי שימוש ביכולות המערכת עליה הוא עובד ובאמצעות שיטות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע שינויי התאמת הנגישות לאתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר שלנו בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע”ג 2013, לתקן הישראלי ת”י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 לרמהAA ובכפוף לשינויים והתאמות בתיקון שפורסם ברשומות ביום 26 באוקטובר 2017 לתקנות העוסקות בנגישות האינטרנט.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות. באתר מותקן גם סרגל נגישות המאפשר שיפור חווית גלישת המקלדת, ושינוי מראה המסך לפי הצורך להקל על הגלישה באתר.

 

יישימות מיטבית לנגישות אתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ לגלוש בדפדפנים הבאים: Firefox או Chrome ותוכנות קוראות מסך NVDA העדכנית ביותר בשילוב מנוע דיבור כרמית.

 

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר

אתר האינטרנט בריק טויס מונגש במלואו.

 

הסדרי נגישות

פרוט הסדרי הנגישות לחנות בריק טויס הממוקמת בחנקין 14 ,  הוד השרון.

הכניסה לחנות נגישה ויש מצד ימין לחנות כבש (רמפה) מצד ימין לרחוב חנקין - צמוד לקופת חולים כללית , ניתן גם לבקש הנחיות מרכז הנגישות.

 

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנך זקוקים עזרה, מוזמנים לשלוח לנו משוב נגישות דרך סרגל הנגישות או לפנות לשי, רכז הנגישות של אתר בריק טויס , בטלפון 051-2910050
 בימים א’ עד ה’ בין השעות תשע וחצי בבוקר לשש בערב בכתב בדוא”ל service@brick-toys.com
 

הצהרה זו עודכנה בתאריך 01.03.2021