אין מוצרים בסל הקניות שלך

לגו דופלו - הכל אודות לגו דופלו

לגו דופלו - הכל אודות לגו דופלו

לגו דופלו

 

בנייה בלגו היא הנאה יוצאת דופן. אבן ועוד אבן יוצרת מגדלים, בניינים, גשרים, ארמונות ומכוניות. לגו דופלו מאפשר גם לבנאים צעירים במיוחד להתחיל ולפתח את הדמיון. החלקים גדולים ומותאמים במיוחד לידיים קטנות ומסייעות לפיתוח היצירתיות והביטוי העצמי.

למה להמתין עד לגיל בית הספר כשאפשר להתחיל בגן? אצלנו בבריקטויס אין צורך לחכות.

 

מה זה לגו דופלו?

ערכות הבנייה של לגו דופלו מיוצרות במיוחד לפעוטות מגיל שנה וחצי עד גיל 5. הן מותאמות לפיתוח יצירתיות וביטוי עצמי שילדים וילדות בגילאים הצעירים הללו מפתחים.

ערכות הלגו הייחודיות הללו מתוכננות על ידי מומחים בתחום התפתחות הילדים. הן מכילות לבני בנייה גדולות, גדולות יותר מלבני הבנייה בגודל הסטנדרטי של אבני לגו, על מנת לספק לילדך חוויה מהנה ובטוחה של בנייה.

והאפשרויות רבות! בקטלוג המוצרים העצום של בריקטויס ממתינים לך מגוון דגמים הכוללים בתים, ארמונות, מכוניות, רכבות ואפילו חיות מיוחדות וקסומות מכל עולמות הדמיון.

 

מי אנחנו?

אוהבי הלגו ימצאו אצלנו בית צבעוני ומהנה. באתר בריקטויס ממתינים לך מגוון סוגים של לגו מכל העולמות ולכל הגילאים. כל אחד ואחת, מצעיר ועד מבוגר, ימצא ותמצא את המתנה המושלמת או הלגו שיהפוך לתחביב אהוב

. אצלנו המלאי מגוון ועצום, כל הדגמים מחכים לך ואין חוסרים. אנחנו נדאג לספק לך במהירות האפשרית בדיוק את הדגם שרצית לעצמך, לפעוט או לילדה וגם למתנה מושלמת למישהו או מישהי אהובים במיוחד. באתר שלנו נעניק לך את השירות הטוב ביותר – במלאי וגם במהירות האספקה.

 

בריקטויס – שערי עולם הלגו נפתחים בפניך

מגיל שנה וחצי ועד 120, כל עולמות הלגו ממתינים לך באתר שלנו. הקנייה קלה ופשוטה, הקטלוג מגוון ועצום והאספקה מהירה. כל מה שמופיע באתר נמצא במלאי כך שאין סיכוי להתאכזב וגם מתנת יום ההולדת לפעוט שחוגג 4, תגיע בדיוק ברגע הנכון.

לגו דופלו למתנה או לילד האהוב בבית? זה הרגע למצוא בדיוק את הדגם שרצית בקטלוג העשיר שלנו ולהכניסו עכשיו לסל הקניות. נרשמת בניוזלטר? מגיע לך הטבה מיוחדת מאיתנו. וזה לא הכל! חוגגי יום הולדת נהנים ממתנה שווה בבריקטויס!