אין מוצרים בסל הקניות שלך

לגו הארי פוטר

לגו הארי פוטר

לגו הארי פוטר

ראית אותו בקולנוע? קראת על הרפתקאותיו הקסומות בספרים, שגם 20 שנה אחרי שיצאו עדיין ממשיכים להלהיב ילדים ומבוגרים? זה הרגע לעלות שלב ולבנות בעצמך את העולם הקסום שלו. בערכות לגו הארי פוטר הדמיון הופך למציאות. בערכות הלגו המיוחדות בסדרה הזו ניתן לבנות בצורה מפורטת ומדויקת את כל אותם מקומות שחלמנו עליהם. הרמיוני, רון, האגריד ואפילו פרופסור דמבלדור הנצחי מתעוררים למשחק מרתק.

 

מה זה לגו הארי פוטר?

 

ערכת הלגו המעניקה שילוב מושלם בין עולם הדמיון והפנטזיה של סיפורי הארי פוטר, לעולם המאתגר והאהוב של הלגו. כל אחד מהסטים של סדרת לגו הארי פוטר מאפשרת שחזור מדויק של סצנות בלתי נשכחות מהסרטים והספרים וביקור במקומות שכל המעריצים היו חולמים לבקר בהם. החל מדרך פריווט, הארון שבחדר המדרגות, רכבת האקספרס להוגוורטס וכמובן גיבורי הספר ושאר הדמויות והיצורים הקסומים, ששבו את ליבו של קהל צעיר ומבוגר בכל העולם.

 

הלגו של הארי פוטר מחכה לך כאן

חובבי לגו ומעריצי הארי פוטר? בריקטויס הוא המקום שאליו תרצו לחזור שוב ושוב. הלגו הוא העולם שלנו והקטלוג העצום שלנו כולל מגוון רחב של ערכות לוגו מכל סוג ולכל גיל. החל מלגו דופלו לפעוטות וכלה בלגו טכניק מאתגר וכמובן מגוון ערכות לגו הארי פוטר, שיעניקו לך ולילדיך שעות רבות של בנייה, הנאה, דמיון ומשחק.

 

היתרון של רכישה דרכנו

אצלנו כל הדגמים זמינים וקטלוג ההזמנות עצום. בהזמנה פשוטה וזריזה דרך האתר נספק לך את השירות הטוב ביותר. כל עולמות הלגו פרושים לפנייך ונותר לך רק לבחור, להזמין ולהתחיל ליהנות מהמשחק או מהמתנה המושלמת, שכל ילדה וילדה ישמחו לקבל.

 

עולם הדמיון מתחיל בבריקטויס

ערכות לגו הארי פוטר, לגו חברות, לגו סיטי וסוגים רבים נוספים, כל האפשרויות המסעירות והצבעוניות ממתינות לך אצלנו באתר. הכל נמצא במלאי, אין חוסרים וזה הרגע למצוא את הערכה שמתאימה במיוחד עבורך ולהוסיפה לסל הקניות.

ומה עוד? ברישום בניוזלטר נעניק לך הטבות שוות מעת לעת. ביצעת 10 רכישות בסכום של יותר מ-99 שקל? אין ספק שזכית לתואר "מומחי לגו על מלא" ותחכה לך מאיתנו הטבה מיוחדת!