אין מוצרים בסל הקניות שלך

לגו טכניק - הכל אודות לגו טכני

לגו טכניק - הכל אודות לגו טכני

לגו טכניק

 

זה הרגע לצאת מהקופסה ולא רק לצאת ממנה אלא לפרק אותה ולהרכיב מחדש עם מערכת גלגלים, צירי שיניים ובוכנות! לגו טכניק הוא המהפך של עולם הלגו. זו הערכה שמאפשרת לך להרכיב דגמי לגו מדויקים של רכבים אייקונים, להגיע עד לפרטים הקטנים ביותר ואפילו להניע אותם באמצעות שלט. חיפשת אתגר? זו הערכה בשבילך.

לגו

מה זה לגו טכניק?

 

סדרת הלגו המושלמת לכל מי חובבי האתגרים, הפותחת עולם חדש של בנייה וזווית ראייה אחרת על עולם הלגו. הסדרה חושפת למגוון רחב של יכולות טכניות, שאהובות במיוחד על הילדים ובני הנוער, שחיים את עולם המיינקראפט גם במחשב.

ערכת הלגו מציעה לך דגמי לגו יציבים, מדויקים ומפורטים, שמאפשרים לבנות כלי רכב בלתי נשכחים כמו הבוגאטי שירון, פורשה 991, ריינג'רובר ועוד. רמת הדיוק מגיעה עד למערכת גלגלי שיניים, צירים ובוכנות ואפילו תיבת ההילוכים זזה כמו הדבר האמיתי.

וזה לא רק יפה, קיימות ערכות של לגו טכניק, שהוא למעשה לגו טכני, המציעות אפשרות שליטה, כך שבדגם הבנוי ניתן לשלוט באמצעות שלט וניתן לגרום לו לנסוע במהירות, לשוט או להניף חפצים כבדים. זו הסדרה האידיאלית עבור כל מי שמחפש תחביב מאתגר

לגו

.

קצת על BRICKTOYS

 

BRICKTOYS הוא הבית של הלגו. אצלנו הלגו הוא עולם ומלואו וכל האפשרויות פתוחות בפנייך. החל מלגו לפעוטות וכלה בלגו טכניק שיעניק שעות רבות של הנאה וכיף לילדים וגם להורים. קטלוג המוצרים שלנו עצום, כל הדגמים זמינים וניתנים להזמנה פשוטה, נגישה ומהירה. אנחנו נעניק לך את השירות הטוב ביותר ובאתרנו ניתן לאתר בקלות את ערכת הלגו שמתאימה במיוחד עבורך.

 

לגו מאתגר? בריקטויס זו הכתובת

 

אוהבי לגו טכני? קלטנו, הקטע שלך זה לגו טכניק. רכבים עם שלט , מנועים, עם כמה שיותר חלקים. לילדים וגם למבוגרים – כל ערכות הלגו המאתגרות והמהנות ממתינות לך באתר. בקטלוג העשיר ניתן למצוא את כל האפשרויות המלהיבות ביותר בעולם הלגו והכל נמצא במלאי, כך שההזמנה זריזה וערכת הלגו תגיע במהירות.

זה הרגע למצוא לך את ערכת הלגו המאתגרת החדשה שלך ולהכניסה לסל הקניות! .