אין מוצרים בסל הקניות שלך

לגו נינג'גו - הכל אודות לגו נינג'גו

לגו נינג'גו – המתנה המושלמת

 

הילד ביקש לגו ליום ההולדת? אין מתנה מוצלחת יותר לילד שאוהב את העולם המופלא של נינג'גו - מאשר ערכה המשלבת את האתגר וההנאה בלגו עם הדמויות האהובות מהטלוויזיה. מה זה לגו נינג'גו? איך לבחור את המתנה המושלמת? המומחים של בריקטויס מסבירים.

לגו נינג'גו

מה זה לגו נינג'גו?

עבור הילדים חובבי הלגו זו בכלל לא שאלה! זה הסיפור הקלאסי של טובים נגד רעים, שמושך אליו חובבי לגו צעירים ומבוגרים כבר למעלה מעשור. העולם הזה מתאר את הרפתקאותיהם של צוות הנינג'ות הבלתי מנוצח: קאי, ניה, לויד, קול, ג'יי וזאיִן, שמצילים את העולם מכוחות של נבלים ורשעים.

הנינג'גו ידועים כנינג'ות מיומנות, שפועלות לשם השגת המטרות בצורות מאוד יצירתיות ובשילוב אביזרים, כלי רכב ויצורים נוספים.

 

לגו נינג'גו – המתנה שאי אפשר לטעות בה

הילד רץ בבית וצועק את קריאת הקרב: נינג'ה גו! אין ספק שערכת נינג'גו היא המתנה בשבילו. לגו נינג'גו החלה כסדרת לגו ואחריה יצאה סדרת טלוויזיה פופולארית ואפילו סרטי קולנוע.

ערכות הלגו מבוססות על העולם שבסדרה וכך עולם הלגו המופלא של נינג'גו מגיע לביתך עם כל הדמויות והמקומות האהובים, כך שניתן לשחזר במשחק את סצנות הלחימה והבנייה. קנית את הערכה הזו ליום ההולדת? הרווחת נקודות והרבה שעות משחק והנאה. בהקשר זה, כדאי לזכור:

  • מתנה מושלמת היא כזו שתמיד ממשיכה לעניין ולהתחדש. לכן מומלץ לבחור בערכת לגו שניתן להוסיף לה הרחבות, דמויות ואביזרים. כך שבחירה ראשונה במשחקי לגו חייבת להיות ערכת הבסיס, שמגיעה עם אבני המשחק ודמויות נינג'גו.

  • בהמשך ניתן וכדאי להוסיף ערכות השלמה של דמויות נוספות, כלי תחבורה (מכוניות, מטוסים וכו') על מנת להעשיר את המשחק ולהרחיב את הדמיון ואת ההנאה.

  • כשמדובר על חנות לגו איכותית ניתן לבחור מתוך קטלוג רחב של מוצרים - ואין צורך בהמתנה ארוכה. בחירה ישירות מהקטלוג, הוספה לסל הקניות והגעה מהירה הביתה. הרי אם המתנה תגיע לאחר יום ההולדת, פספסנו את המטרה.

  •  

לגו נינג'גו? ברור, וכל מילה נוספת מיותרת. קטלוג המוצרים המלא של בריקטויס ממתין לך באתר ומציע אפשרויות רכישה נוחה, בטוחה ומהירה. ודבר נוסף שמומלץ שלא לשכוח: מגיעה לך הטבה מיוחדת לאחר הקנייה השלישית!