אין מוצרים בסל הקניות שלך

לגו פרינדס - הכל אודות לגו פרינדס

  לגו פרינדס - הכל אודות לגו פרינדס

מה זה לגו פרינדס?

 

עולם הלגו הוא עולם מלא אפשרויות. זה המקום בו הדמיון יכול להרקיע לשחקים וערכות לגו פרינדס הן הרפתקאות ללא גבולות כמו שרק הארטלייק סיטי יכולה להציע. זה הרגע לעצום עיניים ולהיכנס לעולם המופלא של חמש חברות טובות, שלכל אחת מהן בית מיוחד ואביזרים משלה. איך נראים החיים שלהם? פה המשחק מתחיל.

 

למה מתכוונים כשאומרים "לגו פרינדס"?

 

במקום רחוק מעבר להרים ולאוקיינוסים שוכן עולם הארטלייק סיטי, שבו כל יום הוא הרפתקה. זה עולם לגו חברות. שם מתגוררות החברות הטובות: אנדריאה, אוליביה, סטפני, מיה ואמה. לכל אחת מהן בית משלה, רכב או כלי שיט מאובזר ומקומות אהובים עליה. יום אחד הוא בילוי רגוע בבית של סטפני, ביום אחר יקפצו החברות לפארק המים ואפילו יקימו לעצמן בסיס מאובזר במעמקי הג'ונגל העבות.

כל מה שחלמת יכול להתגשם ואין יותר כיף מלשחק כל יום משחק אחד בכיכובן של הדמויות הכי אהובות בלגו. את ערכות הלגו פרינדס אפשר לחדש במגוון ערכות הרחבה שניתן לרכוש בקלות אצלנו באתר בריקטויס, כך שתמיד ניתן ליצור הרפתקאות חדשות.

 

מי אנחנו?

אצלנו בBRICKTOYS אוהבים לגו . את כל סוגי הלגו, החל מחלליות וכלה בלגו פרינדס, אפשר למצוא באתר שלנו. המטרה שלנו היא לקלוע לכל סגנון וטעם, לילדים, למבוגרים, לנשים ולגברים – בכל גיל אפשר וכדאי להתאהב בעולם הלגו. ואצלנו לא צריך להמתין. במלאי העצום שלנו ממתינים לך כל הדגמים ואין חוסרים. אנחנו נספק לך בדיוק את מה שרצית במהירות האפשרית ונעניק לך את השירות הטוב ביותר.

 

בריקטויס – למתנה וגם לעצמך

עולם הלגו פותח את שעריו בפניך ואנחנו הכתובת למצוא כל דגם שחלמת עליו. אצלנו נעניק לך חווית פשוטה קלה, נגישה ומהנה. נציע לך את מגוון האפשרויות הכי גדול בארץ וגם הלגו שהזמנת ליום ההולדת יגיע בדיוק בזמן. ומה עוד? נרשמים בניוזלטר יקבלו הטבה מיוחדת.

וזה לא הכל! אוהבי ואוהבות לגו פרינדס? נכנסת לנו ללב. אנחנו נעניק לך מתנה לאחר הקנייה השלישית.

זה הזמן להיכנס לאתר, לחפש את המתנה המושלמת לעצמך או למישהי אהובה ולהוסיף לסל הקניות.