אין מוצרים בסל הקניות שלך

משחקי לגו

משחקי לגו

לגו - משחקי לגו בוחרים בחכמה

 

מוח האדם דורש אתגר יומיומי, במיוחד בגיל הילדות. משחקי לגו הם אחת הדרכים המהנות לאימון מחשבה, יצירתיות ודמיון וזו אחת הסיבות שגם בעולם בו הילדים נמשכים למשחקי מחשב וטלוויזיה, הלגו הוא עדיין המשחק הכי פופולארי ואהוב. והוא איננו קופא על שמריו - מגוון ערכות הלגו עצום, איך לבחור לעצמך או למישהו יקר את הלגו הכי מתאים? המומחים של בריקטויס מסבירים.

איך בוחרים את הלגו המתאים ביותר לילדים?

 

שאלת את הילד או הילדה מה הם רוצים למתנת יום הולדת והתשובה הייתה לגו ! זה בוודאי לא מפתיע. אך כיצד בוחרים מהמגוון העצום את משחקי הלגו שלא סתם ישעממו אותם ויישארו על המדף - אלא יספקו שעות של כיף?

 

ראשית יש להתחשב בגיל

בחנות לגו איכותית קיים מגוון רחב של ערכות לגו המתאימות לכל גיל בהתאם לכללי בטיחות, שלב התפתחותי ותחומי עניין.

  • מגיל שנה וחצי עד חמש מומלץ לבחור בלגו דופלו – אבני המשחק גדולות ועולם התוכן (בעלי חיים, כלי תחבורה וכו') מותאמים במיוחד לשכבת הגיל.

  • לילדי וילדות בית ספר יסודי קיימים משחקי לגו בטווח גילאים רחב – חשוב להקפיד שהערכה תואמת לגיל על מנת שהמשחק לא יהיה פשוט מדי או מאתגר מדי.

  • לבוגרים ולבני נוער מוצעות ערכות הכוללות בניית דגמים מורכבים ומדויקים, חלקם אף כוללים שלט, גלגלי שיניים ומנועים.

  •  

שנית יש לבחון את עולם התוכן

במיוחד כשמדובר בילדים, אם תחומי העניין כוללים את מלחמת הכוכבים, נינג'גו, מיינקראפט, הארי פוטר, נסיכות דיסני ועוד ועוד... כדאי לרכוש את ערכת הלגו התואמת הכוללת דמויות, אביזרים וסצנות מהעולמות הללו, כך שהמתנה תתקבל במחיאות כפיים. לבוגרים יותר, ישנן אפשרויות מורכבות יותר, ביניהן לגו טכני שמספק ממדים נוספים של הנאה

.

גורם שלישי בבחירה הוא אופי

יש מי שבניית עיר שלמה ומשחק של חיים אמיתיים (לגו סיטי) יאתגר אותו (או אותה) ויש מי שיעדיף בניית דגמים מדויקים או שחזור עולמות של דמויות מהטלוויזיה או משחקי מחשב. בחירת משחקי לגו חייבת להתחשב באופי ובטעם אישי – אך בחנות לגו עשירה ומגוונת ניתן למצוא את כל האפשרויות ולא להתפשר.

חיפשת משחקי לגו איכותיים, שיגיעו אלייך במהירות? לחיצה על הקישור וקטלוג ענק ממתין לך בבריקטויס. לנרשמים בניוזלטר אפילו מחכה הטבה מיוחדת!